Gimteks

GİMTEKS DİKİM ATÖLYESİ 

 

Firmamız;sektöründe deneyimli, konusunda uzman, grafik baskı alanında tecrübeli kadrosuyla 5 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

 Sporda başarının yakalanması ve sağlanmasında kullanılan alet ve ekipmanların, uluslararası standartlarda ve kalitede üretimiyle hizmet vermektedir.

 Forma sektörü, son on yıl içinde büyük bir büyüme yaşamıştır.Kuşkusuz bu büyüme ve genişleme kulüp takımlarının bu konuya verdiği önem, zaman ve bütçeyle doğru orantılıdır.Firmamız forma sektöründeki bu büyümede kendine bir yer edinmiştir.

Firma politikamız; tek bir ürün siparişi ile kalmayıp sürekli değişik ürünler ekleyerek müşteri sirkülasyonu sağlamak ve bu sayede daha fazla kişiye kaliteli ürün ulaştırmaktır.

Forma konusunda uzman ekip ve grafiker arkadaşlarımızın katkılarıyla mükemmeli yakalamak ve müşterilerimize en iyi kaliteyi vermeyi ilke edinmişizdir.

Forma ve diğer ürün siparişlerinizi ister e-mail, ister telefonla bize ulaştırabilirsiniz.En iyi forma modelleri ve en iyi ürün işçiliği için bizi tercih edin .Forma ve diğer ürün şiparişleriniz size verilen süre içerisinde teslim edilecektir.

Forma veya diğer ürün modellerinizi isterseniz sitedeki modellerden, isterseniz dilediğiniz model, renk ve ölçülerde yapabiliriz.Formalarımızın baskı kalitesi test edilip onaylandıktan sonra forma siparişiniz teslim edilir.


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret84006
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.776518.8518
Euro20.436820.5187
Saat
Takvim